Kontakt oss

Vil du vite mer om hva Brand Studio kan gjøre for bedriften eller merkevaren din? Ta kontakt, så hjelper vi deg gjerne!

 
 
 
9V0A9808m liten.jpg
9V0A0261m liten.jpg
Skjermbilde 2018-10-29 kl. 12.08.38.png

Dette er Brand Studio

 
Daglig leder  Ida Barth Thomassen  idabarth@schibsted.com  +47 97070476

Daglig leder
Ida Barth Thomassen
idabarth@schibsted.com
+47 97070476

Innholdssjef  Anders Ruud  anders.ruud@schibsted.com  +47 97118514

Innholdssjef
Anders Ruud
anders.ruud@schibsted.com
+47 97118514

Produksjonsleder  Henrik Arneberg  henrik.arneberg@schibsted.com  +47 98652678

Produksjonsleder
Henrik Arneberg
henrik.arneberg@schibsted.com
+47 98652678

 
Regionsjef, Bergen, Stavanger og Kristiansand  Helena Flotve  helena.flotve@schibsted.com  +47  992 790 37

Regionsjef, Bergen, Stavanger og Kristiansand
Helena Flotve
helena.flotve@schibsted.com
+47 992 790 37

Kommersiell rådgiver  Elin Ellingsen Ephithite  elin.ellingsen@schibsted.com  +47 92056828

Kommersiell rådgiver
Elin Ellingsen Ephithite
elin.ellingsen@schibsted.com
+47 92056828

Kommersiell rådgiver  Henriette Sire Seljom  henriette.seljom@schibsted.com  +47 99354607

Kommersiell rådgiver
Henriette Sire Seljom
henriette.seljom@schibsted.com
+47 99354607

 
Innholdsprodusent  Nora B. Andresen  nora.lovise.bregard@schibsted.com

Innholdsprodusent
Nora B. Andresen
nora.lovise.bregard@schibsted.com

Innholdsprodusent  Ingrid B. Aronsen   ingrid.blaasmo.aronsen@ schibsted.com

Innholdsprodusent
Ingrid B. Aronsen

ingrid.blaasmo.aronsen@
schibsted.com

Innholdsprodusent, Bergen  Benedikte Bakkeli  benedikte.bakkeli@schibsted.com

Innholdsprodusent, Bergen
Benedikte Bakkeli
benedikte.bakkeli@schibsted.com

 
Innholdsprodusent  Petter Bøifot petter.boifot@schibsted.com

Innholdsprodusent
Petter Bøifot
petter.boifot@schibsted.com

Innholdsprodusent  Nicoline Haugsvær  nicoline.haugsvær@schibsted.com

Innholdsprodusent
Nicoline Haugsvær
nicoline.haugsvær@schibsted.com

Innholdsprodusent  Guro Holmene   guro.holmene@schibsted.com

Innholdsprodusent
Guro Holmene
guro.holmene@schibsted.com

 
Innholdsprodusent  Nora Hvistendahl  nora.hvistendahl@schibsted.com

Innholdsprodusent
Nora Hvistendahl
nora.hvistendahl@schibsted.com

Innholdsprodusent  Kristin Norli  kristin.norli@schibsted.com

Innholdsprodusent
Kristin Norli
kristin.norli@schibsted.com

Innholdsprodusent, Stavanger  Olav Rege Olsen  olav.rege.olsen@schibsted.com

Innholdsprodusent, Stavanger
Olav Rege Olsen
olav.rege.olsen@schibsted.com

 
Innholdsprodusent  Jan Christer Caldino Pedersen  jan.christer.caldino.pedersen@schibsted.com

Innholdsprodusent
Jan Christer Caldino Pedersen
jan.christer.caldino.pedersen@schibsted.com

Innholdsprodusent  Jon Marius Roald   jon.marius.roald@schibsted.com

Innholdsprodusent
Jon Marius Roald
jon.marius.roald@schibsted.com

Innholdsprodusent  Fredrik Saltbones  fredrik.saltbones@schibsted.com

Innholdsprodusent
Fredrik Saltbones
fredrik.saltbones@schibsted.com

 
 
Innholdsprodusent, Bergen  Dagfinn Støve  dagfinn.stove@schibsted.com

Innholdsprodusent, Bergen
Dagfinn Støve
dagfinn.stove@schibsted.com

Kampanjeleder  Andreas Kroken  andreas.askehagen.kroken@schibsted.com

Kampanjeleder
Andreas Kroken
andreas.askehagen.kroken@schibsted.com